سبد خرید: 0 محصول | 0 تومان

تمامی اجناس اورجینال می باشد و از اروپا تهیه می شوند .فروشگاه در مورد اورجینال بودن این اقلام تضمین میدهد و در صورت اثبات اورجینال نبودن آن توسط خریدار جنس مرجوع و پول خریدار مسترد میگردد.

امکان تعویض یا مرجوعی اجناس سفارشی به هیچ وجه وجود ندارد-در مورد اجناس موجود در تهران بعد از 48 ساعت با اطلاع از طرف خریداردرصورت وجود سایز دیگر فقط تعویض سایز می شود.

تشخیص سالم بودن جنس تعویضی به عهده کارشناسان فروشگاه میباشد که بعد از تایید نهایی در صورت عدم استفاده یا سالم بودن آن اقدام به تعویض میکنند .هزینه ارسال رفت و برگشت به عهده خریدار میباشد . لطفا در مورد انتخاب سایز خود دقت لازم را مبذول نمایید.

اجناس سفارشی بعد از تایید نهایی خرید ظرف مدت حداکثر 20 روز تحویل خریدار میشود. در بیشترموارد این زمان کمتر خواهد بود که با هماهنگی به دست خریدار میرسد.لطفا اجازه دهید در مورد تاریخ تحویل محصول خریداری شده همکاران ما با شما تماس بگیرند.

وجه دریافتی بابت بیانه به هیچ عنوان مسترد نمی گردد و خریدار موظف می باشد که حداکثر ظرف مدت 48 ساعت بعد از اعلام بخش فروش نسبت به تسویه الباقی مبلغ خرید اقدام نماید تا مقدمات ارسال کالا انجام شود. در صورت عدم تسویه کالای مورد خرید بعد از 48 ساعت سایت اسپرت 365 می تواند جنس مورد نظر را در سایت فروش به نمایش گذاشته وبفروش بگزارد. هیچ مسئولیتی نسبت به تاخیر پرداخت متوجه فروشگاه اینترنتی اسپرت 365 نمی باشد و وجه پرداختی بابت بیانه به هیچ وجه مسترد نخواهد شد .

//